Co je pomoc

Ty sám sobě lásku ukážeš. Miliónů podob má a tvá duše je všechny zná.

Sam jsi ten, jenž příběh jsi si psal. Prožít se jej bojíš? Proč? Ptáš se sám sebe? Jsi vše co je. Souznění se svou pravdou.Tu znáš jen ty. Já pomůžu ti vidět sebe jinak. Opravdově. Stačí se ptát. Pomáhám.

Číst příběhy druhých možná budeš tu. Možná sám sebe v nich poznáváš. Věr sobě. Já na cestě té potkal. Dál můžu s tebou, chceš li?

Zastavit se a nacítit. Přemýšlet a ptát se. Vzpomínky učesat a sám sebe narovnat. V tom jsem teď přítel tvůj. Teď a tady. Naslouchám.

Proč radost ze života se ti vytratila? Je sex jen slovo? Proč touha těla nejde s radosti duše? Sex je tabu, jenž hluboko schováváš? Šťasten jsi?

Změn co změnit lze a přijmi co nabízí se uvnitř. Klid. Tvé právě já. Osvoboď se. Ukážu ti možnosti jenž máš a možná sám teď nevidíš.

Druhý je druhý. Jak slovo jenž v uších ti ještě zní.Ti druzí, druhými zůstanou navždy. Sebelásku se učíš. Milovat sebe. Pak milovat druhé je sdílení. To říkali ti jinak? Po pravdě prahneš..děj si ji sám. Ty první jsi. Tebe objímám.

Směr svůj znáš. Duše jej napovídá stále. Posloucháš? A nebo druhých se ptáš? Pochybnost je cesta. Poznáni je cesta. Světlo ve tmě, je vždy. Máš jej v sobě. Cesta je život. Ty jsi tou cestou. Cíl je světlo v tobě.

Komentáře