Je sex tabu?

Holky s holkama a kluci s klukama? Muž a žena? Transgender? Pohlaví nás dělí a spojuje. Kde vlastně

sebe klameme? Proč můj sex není to co bylo? Kde touha těla změnila se v bolest. Proč já necítím rozkoš jenž povznášela mne. Kde ztratila se radost? Byl pro mne něco co vždy do dětství vrátilo mne? První polibek či násilné zranění mé duše v těle někdo učinil?

Křičet se chce…slzy smočí tvou tvář, bolest probudí tvé tělo. Pravda ven půjde a uleví tvé duši. Už nic takové zažít nechci říkáš si…už nic takové nebude. Léčení.

Když touha těla je silnější než rozum, říkáš si že bič v rukou máš. Odlož bič. Sam sebe v zrcadle uvidíš. To jsi ty. I stinou stránku sebe poznat musíš, vždy to jsi pořád TY. Stín jenž vidíš je jen ze světla, jenž v sobě máš. Nelekni se sebe až se probudíš. Teď jsi spal. Žij naplno, Tvá pravda ti i tělo touhou náplní. Ne že musíš. Protože chceš …ty sám.

Úchylka. Řekli ti druzí. Druhých hlas v sobě slyšíš. Poslouchej srdce. Ne ten vzkaz jenž druzí sborem křičí. Tvá duše chce znát, prožít a okusit. Pro zkušenost jsme si přišli. Sobě poznat víc. Zakázané ovoce ochutnat? Kdo zakázal je tobě? Jen ty sám. Předsudky a ovládání svázali ti ruce. Srdce uzavřel jsi do klece. Lásku hledáš? V sobě ji máš.

Sexualita je síla v tobě ukryta. To není o množení. To není co zachová rod. Je to dar, jenž v tobě život probouzí. Had jenž úkryt v tobě rozproudí ti smysly. Spojení a sdílení. Je to orgasmus. Je to osvobození.

Komentáře