Speciální pěna na nohy podle ověřené receptury

Pěna na nohy

Kosmetický přípravek, který se snadno a rychle aplikuje,
podívejte se na video:

Snadné použití

V jedné dávce aplikujte množství odpovídající přibližně čajové lžičce. Pěna se velmi jemně nanáší, rychle vsakuje a nedráždí.

Aktivní pěna

Aktivní pěna s vysokým obsahem aktivních látek - urea, pantenol a luxusní oleje, přirozeným způsobem stimuluje regeneraci kůže.

Cenově dostupná

Přírodní kosmetika v balení po 200 ml se zárukou 30 měsíců již za 189,- korun.

Pěna k péči o normální pokožku

Aktivní pěna s vysokým obsahem aktivních látek - urea, pantenol a luxusní oleje, přirozeným způsobem stimuluje regeneraci kůže. Pěna je určena k intenzivní regeneraci zrohovatělé, rozpraskané a poraněné pokožky nohou.  Urea hydratuje a zásadně změkčuje zrohovatělou a narušenou kůži. Pantenol pokožku silně regeneruje. Babassu a mandlový olej pleť dokonale vyživují a pěstí. Pokožka nohou bude po ošetření vláčná, pevná a plně hydratovaná.

Pěna k péči o suchou pokožku

Aktivní pěna s vysokým obsahem aktivních látek - urea, pantenol a luxusní oleje, přirozeným způsobem stimuluje regeneraci kůže. Pěna je určena k intenzivní regeneraci suché, zrohovatělé, rozpraskané a poraněné pokožky nohou. Urea hydratuje a zásadně změkčuje zrohovatělou a narušenou kůži. Pantenol pokožku silně regeneruje. Babassu a mandlový olej pleť dokonale vyživují a pěstí. Konopný olej udržuje pokožku elastickou, vláčnou a hladkou. Pokožka nohou bude po ošetření vláčná, pevná a plně hydratovaná.

Pěna k péči o potivou pokožku

Aktivní pěna s vysokým obsahem aktivních látek - urea, pantenol, výtažek z dubové kůry a mentol, přirozeným způsobem stimuluje regeneraci kůže. Pěna je určena k intenzivní regeneraci potivé a poraněné pokožky nohou.   Pantenol pokožku silně regeneruje. Výtažek z dubové kůry pomáhá nastolit vyváženost vláčnosti a suší pokožku. Vaše nohy pak budou po ošetření vláčné, plně hydratovaná, nikoliv však mokré a po mentolu příjemně chladivé.

O vzniku pěny

Po jedenácti letech mi přišlo, že je čas začít přemýšlet nad tím, být svobodný i v tom, co nabídnout sobě i vám, pro každodenní péči o nohy. Produkty, které se k nám do České republiky dostávali z Německa, kde vznikla suchá pedikura, již byly nedostatečné a svou kvalitou kolísaly.

Uvědomil jsem si, že sůl, která se standardně používá do těchto přípravků jako konzervant, ruce mé a vaše vlastně vysušuje. Celou svou praxi používám pouze pěny. Z toho důvodu, že jsou rychlé a dobře vstřebatelné. Ale sůl způsobovala vysušování pokožky místo toho, aby ji hydratovala, jak bylo na popisech avizováno. 

Spojil jsem se tedy s majitelem firmy TOPVET, se kterou spolupracuji v podstatě už od mých začátků a jejichž výrobky používám vlastně dodnes. Slovo dalo slovo a všechna má přání ohledně složení se začali krůček po krůčku naplňovat. 

Po více než půlročním testování, kde se přidávaly či ubíraly dotyčné složky, bylo vše hotovo. Tleskám. Pěna nese můj rukopis stejně, jako práci a kreativitu z české rodinné firmy. Máme konečně NAŠI pěnu. Jsem na ni hrdý a věřím ji.

Speciální pěna na nohy podle ověřené receptury